A szombati mérkőzésen adománygyűjtésre lesz lehetőség.

Kíráék nyerték a tippjátékunkat HÍROLVASÓ

Elolvasom
Atomerőmű SE - Sopron KC HÍROLVASÓ

Atomerőmű SE - Sopron KC

2017.11.10, 13:29 Kosárlabda

Végre teljes kerettel készülhettünk a soron következő találkozóra, melyen mindkét fél számára égetően fontos a győzelem begyűjtése.

Elolvasom
Ismét jótékonysági akcióra hívjuk szurkolónkat HÍROLVASÓ

Ismét jótékonysági akcióra hívjuk szurkolónkat

2017.02.22, 10:36 Kosárlabda

Az őszi akcióhoz hasonlóan ezúttal is a Tűzoltó utcai Gyermekgyógyászati klinika számára szervezett gyűjtéshez csatlakozott klubunk, a gyűjtődoboz az Alba elleni találkozón kerül kihelyezésre.

Elolvasom
Legyűrtek a sérülések, győzött a Sopron HÍROLVASÓ

Legyűrtek a sérülések, győzött a Sopron

2017.02.01, 16:42 Kosárlabda

Sokáig jól tartottuk magunkat, de végül Samenas és Will kiesését már nem bírtuk el. A csapat nem adta fel, az utolsó pillatig harcolt, de ez csak egy tisztességes vereségre volt elég ezúttal.

Elolvasom
Megkezdődött a jegyigénylés az EB-re HÍROLVASÓ

Megkezdődött a jegyigénylés az EB-re

2017.02.02, 20:48 Kosárlabda

Az MKOSZ döntése értelmében első körben klubokon keresztül lehet több mérkőzésre szóló csomagokat igényelni. Az Atomerőmű SE irányába történő igénylések leadásának határideje 02.07. kedd 16 óra.

Elolvasom
Az első siker begyűjtése a cél HÍROLVASÓ

Az első siker begyűjtése a cél

2016.10.11, 17:32 Kosárlabda

Sopronban egy hajszálon múlott siker, de ez csak még eltökéltebbé tette a fiúkat, hazai pályán egyértelműen a győzelem a cél.

Elolvasom
Elindult a Sportmatrica Mánia! HÍROLVASÓ

Elindult a Sportmatrica Mánia!

2013.10.09, 16:48 Kosárlabda

Kedves érdeklődő gyerekek, fiatalok! Kedves sportszerető szülők!

2006.05.31, 14:30 Kosárlabda

2006.05.31. Férfi NB I. - 1. mérkőzésMagyar Bajnokság - DöntőAtomerőmű SE - Albacomp 83-68 (23-13, 17-16, 22-16, 21-23)A Paks hazai pályán 83-68-ra nyert az Albacomp ellen a férfi kosárlabda NB I döntőjének első mérkőzésén.Az első lépést megtettékAz Atomerőmű kihasználta a hazai pálya előnyétMedgyesy FerencAz Atomerőmű szerzett előnyt a férfi kosárlabda-bajnokság három győzelemig tartó döntőjében.Atomerőmű SE–Albacomp 83–68 (23–13, 17–16, 22–16, 21–23).Paks, 1200 néző. V: Bodnár, Benczúr, Pálla.ASE: Mészáros (–), MONROE (15), Grizzard (9/3), Djogo (8/6), CZIGLER (9). Csere: HORVÁTH Z. (15/3), PAVLÍK (15/9), Kiss Zs. (8/6), Panta (4), Lőrincz (–). Vezetőedző: Zsoldos András.Albacomp: Nisavics (2), SPIVEY (12/6), Horváth Á. (9/3), Flo-wers (3), BENCZE Z. (13). Csere: KÁMÁN (10), Brolih (6/6), Góbi (–), Bódi (4), Wittmann (9/3). Vezetőedző: Fodor Péter. Az eredmény alakulása: 4. perc: 9–3, 7. p.: 16–9, 15. p.: 32–21, 24. p.: 49–35, 28. p.: 55–40, 34. p.: 78–53, 38. p.: 85–60. Kipontozódott: Spivey (35.), Pavlík (38.), Flowers (38.). Czigler parádés hát mögötti gólpasszával és lepettanó-szerzésével nyitott a bajnoki címvédő, majd Grizzard varászolt: a gyűrűnek háttal álva húzta be a labdát. Jól kezdett az ASE. Ezt támasztotta alá az is, hogy Fodor Péter három és fél perc után maga köré gyűjtötte övéit, majd cserélt is: Kámánt hozta be, aki rögtön egy duplával köszönt be. Ennek ellenére is jól, agresszíven védekeztek a hazaiak, ez pedig vezetést is eredményezett – persze segített ebben Djogo két triplája, valamint Czigler és Grizzard pontjai is. No meg Pavlík távolija a negyed utolsó percében, amely 23–13-as paksi előnyt jelentett. A második negyed elején némi kapkodás, zavar jelentkezett a hazaiak játékában, biztosnak tűnő helyzetek maradtak ki, Brolih és Kámán révén 25–18-ra zárkózott fel az Alba. Az etap felénél azonban már ismét tíz pont felett volt a különbség (32–21), Pavlík és megint csak Czigler lendített csapatán. A paksi center a pontok mellett a lepattanógyűjtésben is eredményes volt. Fiatalabb társa, Horváth Z. is igyekezett, nyolc ponttal zárta a félidőt – közte egy látványos egykezes zsákolással. Tizenegy pontos hátránnyal kezdte a második felvonást az Albacomp, ebből – első mezőnytalálatával – Spivey faragott le hármat, ám Grizzard hamar válaszolt, ugyancsak távolról. Monroenak viszont nem mentek a dobások ebben a szakaszban. A társak azonban pótolták hiányzó pontjait, uralta a pályát az Atom, Zsoldos András csapata az ellenfél minden felzárkózási kísérletét visszaverte, s a harmadik negyed közepén már 49–35-re vezetett. A különbség csak pillanatokra csökkent, támadásban és védekezésben egyaránt ellenfele fölé nőtt a címvédő. Szinte észrevétlenül Monroe is hozta a pontokat, Czigler uralta a palánkok környékét, a harmadik negyed utolsó percében Kiss Zs. szép találata már húszpontos hazai előnyt jelentett (62–42). A záró felvonásra sem változott a játék képe, ha csak annyit nem, hogy még jobban elhúzott az ASE. A pihenőt kapó Czigler helyett Horváth Z. szedte a lepattanókat, a végére belejött Monroe révén a pontok sem maradtak el, s az utolsó percekben már a könnyed paksi játszadozás is belefért. Így aztán a bajnoki döntő első mérkőzését végig vezetve, magabiztosan nyerte a címvédő ASE. A szakvezetők mondták Zsoldos András: – Próbáltunk nagy hangsúlyt fektetni a védekezésre, s ez meg is látszott játékunkon. Úgy érzem, megérdemelten, biztosan nyertünk, bár a különbség nemigen számít. A lényeg, hogy megvan az első győzelmünk. Ha támadásban tovább tudunk javulni, idegenben is nyerhetünk. Fodor Péter: – Hiába játszottunk az elején türelmesen, kimaradtak a helyzetek, ilyen gyenge dobóteljesítménnyel nem lehet nyerni Pakson. A harmadik negyedtől eldőlt a mérkőzés, megérdemelten győzött a Paks, de Fehérváron egy másik mérkőzés következik.ASE - Albacomp statisztika ... Az első lépést megtették - Tolnai Népújság online ....Az Atomerőmű nyerte a kosárdöntő első meccsét - Origo online oldalán .... Czigler László Székesfehérváron is nyerni szeretne - Tolnai Népújság online ....Kezdődik az aranycsata - Tolnai Népújság online ....